Alkohol, drogy a otroci živočišného rozumu

Alkohol a drogy jsou jedy. Jejich konzumace vytváří smrtelně jedovaté prostředí pro duši, blokuje spojení s duchovní podstatou, s vnitřní moudrostí, způsobuje degradaci a zotročení Osobnosti. Intoxikace způsobuje ztrátu spojení s neviditelným světem, člověk ztrácí své nadpřirozené - extrasensorní schopnosti, stává se otrokem Živočišného rozumu. Požívání a závislost na alkoholu a narkotikách, to jsou ožehavá témata dnešní společnosti. Za zdáním boje s těmito jevy však stojí něco jiného. Ve skutečnosti jsou tyto jevy ve společnosti propagovány a podporovány, protože zotročený člověk je člověk ovladatelný, a to je pro určité skupiny žádoucí. Kdybychom si všichni přesně uvědomovali, co se s námi při konzumaci alkoholu nebo drog děje, a pro koho je to výhodné, jistě bychom si to rozmysleli. Alkohol a drogy dělají z člověka poslušného otroka a i v nevelkých dávkách v něm zabíjejí jakýkoliv zárodek duchovna.  To opravdu chceme?

Provokace, intoxikace, zotročení

Jeden ze způsobů Živočišného rozumu, jak si může zcela podmanit člověka, je vyprovokovat v něm přání konzumovat alkohol nebo používat narkotika. Když začíná člověk konzumovat alkohol nebo používat narkotika, Živočišný rozum nad ním začíná zcela dominovat, zotročuje si ho, blokuje veškeré možnosti projevení síly vycházející z Duchovního principu. Na úrovni neurofyziologie dochází k nerovnováze, mnohé neurony v mozku jsou zablokovány. Člověk špatně chápe informace. Zato v něm  ale aktivně převládá Živočišná podstata, zdá se mu, že je „hrdina“, že je mu na světě všechno dovoleno. Taková mýdlová bublina (iluze) vzniká v principu ne kvůli tomu, že je člověk takový i ve skutečnosti, ale jednoduše proto, že dochází k výpadku v systému činnosti mozku, stav vědomí Osobnosti se přepíná do jiného režimu, kde dochází k naprostému podřízení Živočišnému principu.

Rozvoj závislosti se ve společnosti podporuje!

Pro Duchovní podstatu člověka je to krach, obrazně řečeno je Duše umístěna do smrtelného jedovatého prostředí. Její síla je i bez toho blokována „světelnými filtry“ – sub-osobnostmi. Taková totální nadvláda Živočišného principu v nové Osobnosti ji prostě zbavuje poslední šance a naděje. Alkohol a drogy dělají z člověka poslušného otroka Živočišného rozumu a v nevelkých dávkách v něm zabíjejí jakýkoliv zárodek duchovna. S postupem času se u člověka rozvíjí závislost na alkoholu nebo drogách, kterou všemožně popírá. Přitom člověk dál vytrvale tyto jedy používá a odvolává se na všemožné důvody (tradice, svátky, narozeniny, křtiny, osobní stres a tak dále). V důsledku ani nepozoruje, jak se vytrácí jeho duchovní základy, jak tato závislost přerůstá do ztráty jeho lidské povahy, a to až na úroveň zvířecích instinktů, jak degraduje Osobnost.

Alkohol a člověk na duchovní cestě

Lidé, kteří se nacházejí ve stavu opilosti, nejsou schopni adekvátně přijímat informace. Ve většině případů je to, co v nich v daný okamžik opilosti (pokládejte to za otravu) dominuje, pouze nahlas pronesená myšlenka Živočišného principu o sebelásce, o předmětech vlastní pýchy, o vlastních nesplněných egoistických přáních, nerealizovaných, neúměrných ambicích. Je to opravdu skutečná tragédie, a to především pro Osobnost samotnou. U lidí, kteří se vážně zabývají svým duchovním rozvojem, tělo prostě nemůže tolerovat fyzické toxiny (alkohol, drogy). Proč? Protože se při použití těchto toxických látek ztrácí spojení s neviditelným světem, moderním jazykem řečeno, mizí extrasensorní schopnosti. Pod vlivem alkoholu nebo drog  není člověk schopen vnímat informace přicházející z neviditelného světa, jeho nadpřirozené schopnosti prostě vyhasnou. Všechno, co v tomto stavu vnímá, jsou projevy Vůle Živočišného rozumu, kterou člověk považuje za své myšlenky a přání.

Slipeři

Věděli o tom lidé v dávných časech, ví se o tom i nyní. Například, v bývalém Sovětském svazu existoval silný systém speciálních jednotek, který mimo jiné zahrnoval útvary, které zkoumaly paranormální jevy a rozvíjely nadpřirozené schopnosti některých svých zaměstnanců, například sliperů. Z jejich stravy byl vyloučen dokonce i kefír, nemluvě o tom, že byl přísný zákaz alkoholu a drog. Kouření bylo v zásadě povoleno, nikotin a dehet, i když intoxikují organismus, neblokují zrcadlové neurony, a proto mohou bez problémů pracovat s neviditelným světem a získávat potřebné informace. Čili člověk, který konzumuje třeba i malé množství alkoholu, a nezáleží v jakém období, duchovně jako Osobnost degraduje. Jestliže se objevuje touha konzumovat alkohol nebo narkotika, jsou to první příznaky toho, že se nacházíš v moci svého Živočišného principu. To znamená, že je třeba činit opatření kvůli přepnutí dominanty vědomí, věnovat více pozornosti na pozitivní momenty, na sport, fyzickou práci. Je třeba poznamenat, že pokud člověk přestává užívat alkohol nebo brát drogy, organismus se časem regeneruje a člověk získává šanci pro duchovní rozvoj své Osobnosti.

Alkohol, drogy a "mystické zážitky"

Rozum materie je velmi aktivní. Jsou to jeho projevy, když se „nevěřícím“ lidem s materiálním myšlením vnucují myšlenky na dosažení „neomezené svobody“ s pomocí alkoholu nebo narkotik. Jsou to jeho projevy, když se „věřícím“ lidem vnucují myšlenky na získání jakoby jedné z možností skrytého poznání nebo dosažení „duchovních výšin“ s pomocí alkoholu nebo narkotik. Všechny tyto myšlenky jsou pouze iluze Živočišného principu, které tak či onak postrkují lidi k trvalé závislosti na Vůli Živočišného rozumu, vytváří přitažlivé myšlenkové formy, spojené s přijetím další dávky tohoto jedu.

Rodinné oslavy, tradiční konzumace a děti

Mnozí lidé prostě nevidí zřejmá fakta, nezamýšlí se na tom, proč se tak děje s nimi, s jejich známými, proč ten problém ve společnosti dosud existuje. Nekladou si otázky typu: Jak vzniká a utváří se závislost na alkoholu? Kdo ji uměle zavedl do společnosti a kdo aktivně takovou „tradici“, která je pro Duchovní podstatu ničivá, podporuje? Vždyť člověk nehubí jen sebe, svou Osobnost, ale vytváří problémy ve svém okolí. Velké neštěstí je právě tehdy, když na člověku leží odpovědnost za  rodinu a děti. Vždyť nejde o to, kolik mohl zajistit svým dětem materiálního bohatství. Jde o to, kolik jim člověk mohl předat duchovních hodnot svým vlastním příkladem. 

Vždyť děti – to není osobní vlastnictví, ani berla, o níž se člověk plánuje opírat ve stáří. V první řadě to jsou nové Osobnosti, které mají vědomí jako čistý list. Dostali se na tento svět stejně jako všichni, aby dostali šanci na duchovní osvobození. Tyto nové Osobnosti sledují a přejímají fakticky již od útlého věku životní zkušenosti předešlých generací od lidí, kteří pro ně představují autoritu, a to především od rodičů, kteří jim v mnohém jdou příkladem. Objevují-li se v rodině „tradice“ spojené s konzumací alkoholu, pak se dětem názorně vnucují negativní zkušenosti a mechanismy závislosti, vycházející z Živočišného principu, které dospělí demonstrují, například při rodinných svátcích. Lidé to považují za neškodné chování, jelikož jeho podstatu a vzdálené následky nechápou. Nechápou, jaké trápení tím započínají, když předurčují k utrpení nejen Duše svých dětí, ale i jejich budoucích potomků.

Pro koho je výhodný zotročený člověk?

Ale situaci je možné vždy napravit, pokud lidé na sobě začnou pracovat, pokud budou aktivně měnit samotnou společnost, v níž žijí, tedy pokud ji budou zlepšovat. Co se týká společnosti... Je zapotřebí podívat se na původ toho, kdo mezi lidmi popularizuje alkohol a narkotika a proč se to stále děje? Tyto informace můžeme najít i dnes. První, kdo začali zavádět narkotika a alkohol mezi masy lidí, byli žreci a politikové, kteří v tom viděli své výhody. Proč? Protože, jak jsem již říkal, se s pomocí narkotik a alkoholu blokuje duchovní součást Osobnosti a člověk se pak snadno podřídí vlivu cizí Vůle. Pro průvodce Živočišného rozumu je snazší ho ovládat, manipulovat jeho vědomím, jako součástí davu („biomasy“). Stačí se podívat na reálie dnešního dne. Proč se to při veškerém zdání boje s danými jevy na celém světě vlastně neveřejně stimuluje? Realizuje se stejná, co i v minulosti, ale už masová propaganda a šíření alkoholu a narkotik nejen skrze jejich produkci a reklamu, ale i skrze vytváření stereotypů a jejich vštěpování do kultury společnosti. Například prostřednictvím cíleného působení masmédií a také oblíbených kulturních projektů, uměleckých filmů. Vždyť skrze oblíbené „idoly“ a jejich „zvyky“ je snadno kódovat člověka různými šablonami, podřídit ho systému, jelikož, jak jsem říkal, každé individuum má sklony k napodobování. Když se to vezme obecně, není všechno tak snadné, jak se zdá na první pohled.

Co můžeme dělat?

Kdo však překáží lidem v tom, aby ve společnosti sami nastolili pořádek? Kdo překáží Osobnosti v tom, aby kontrolovala své myšlenky? Vše je v rukou lidí. Jednoduše musíš pro ostatní sám být dobrým příkladem. Vytvářet kolem sebe a svého okolí alespoň příjemné podmínky, nemotivovat lidi, aby konzumovali alkohol a narkotika a nevytvářet podmínky pro to, aby se mezi lidmi tato zvířecí závislost šířila. Člověk by měl dělat všechno možné pro popularizaci duchovních znalostí v masové kultuře, mravních a kulturních hodnot, příkladů skutečného Člověka.

Text pochází z knihy AllatRa od Anastasie Novych.